Hollandse warmte op het NS-station
Publicatiedatum: 3 november 2011
- Het gevoel van thuis op het NS-station
- IJsjes maken plaats voor Hollandse stamppot
NS Poort Retailbedrijf Servex bouwt in de eerste week van november zes vestigingen van SWIRL’S op het station om naar Unox winkels. Bezoekers van de stations Amsterdam Centraal, Breda, Den Bosch, Eindhoven, Leiden Centraal en Zwolle kunnen bij Unox terecht voor een variatie aan soepen, een broodje Unox of een goedgevulde stamppot. Zo kan de reiziger op het station even thuis bij Unox zijn.
Het nieuwe winkelconcept, speciaal voor de stationsomgeving ontwikkeld, is vorig jaar voor het eerst in gebruik genomen op een klein aantal stations. Wegens succes vindt dit jaar een landelijke uitrol plaats. “Bij Unox worden onze klanten omarmt met Hollandse gezelligheid. Even het gevoel van thuis op het station”, aldus Algemeen Directeur NS Poort Retailbedrijf Servex, Madeleine van der Zwaan.
Gerard van der Krogt, Managing Director Unilever Food Solutions, geeft aan dat “‘Even thuis bij Unox’ een heerlijk Hollands concept voor onderweg is, gerealiseerd dankzij de goede samenwerking tussen NS Poort Retailbedrijf Servex en Unilever Food Solutions”. In de eerste week van april 2012 keert SWIRL’S terug uit haar winterslaap en maakt het winterse assortiment van UNOX weer plaats voor de ijsjes van SWIRL’S.
Openingen UNOX winkels:
1 november 2011: station Zwolle
2 november 2011: station Den Bosch en station Eindhoven
4 november 2011: station Amsterdam Centraal en station Leiden Centraal
7 november 2011 (onder voorbehoud): station Breda