Klik op http://m.ns.nl voor de mobiele versie van de NS site.

NS steunt sport en lezen

 

Treinreizen en lezen horen bij elkaar. Daarom is NS partner van Stichting CPNB, de Stichting Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek. Naast de jaarlijkse NS Publieksprijs, is NS hoofdsponsor van literaire evenementen als de Boekenweek. Lees meer op www.tijdvoorlezen.nl.

Daarnaast stimuleert NS een sportieve en actieve levensstijl. Topsporters krijgen tijdens de Olympische Spelen de kans om hun ultieme sportieve prestaties neer te zetten. Daarom zijn wij sinds 2005 Partner in Sport van NOC*NSF, zowel op het gebied van topsport als breedtesport.

NS deelt de passie voor topprestaties, met uiteraard als hoogtepunt de Olympische Zomer- en Winterspelen. Deze zomer zijn wij de officiële vervoerder van de Olympische ploeg. Op deze en andere manieren dragen wij bij aan het succes van het Nederlands Olympisch Team. Uiteraard zijn wij zeer trots op onze eigen medewerkster en judoka Edith Bosch, die zich inmiddels voor de Olympische Spelen in Londen heeft gekwalificeerd.

Bij NS staat deze zomer Londen Centraal. Rond de Olympische Spelen in Londen worden tal van activiteiten georganiseerd. Meer hierover kunt u lezen op de speciale website: www.ns.nl/londencentraal.



Opties


Printen

Sluit dit menu