Klik op http://m.ns.nl voor de mobiele versie van de NS site.

Zakendoen op stations

 

Promotie maken, fotografie en filmen
De NS-stations zijn, met een dagelijks pubiek van ongeveer 2,2 miljoen mensen, een ideaal podium voor promotionele en marketingdoeleinden. Denk daarbij aan sampling, flyeren, productpresentaties, evenementen, reclame-uitingen of marktonderzoek. Ook voor het maken van foto- en filmopnamen zijn de stations een gewilde lokatie.
Op de website van NS Stations vindt u meer informatie over de mogelijkheden en voorwaarden van dit soort activiteiten.

Ruimte huren op stations
NS Stations Retailbedrijf exploiteert retail- en horecaformules op NS stations. In totaal zijn er op dit moment 18 food en non-food formules, waar AH to go, De Brooodzaak, Burger King, HEMA, Julia's, Kiosk, Rituals, Shakies, Smullers, Sissy-Boy, Starbucks en SWIRL’S deel van uitmaken.
Heeft u interesse in het huren van winkelruimte op een station, of heeft u een idee om een ruimte op een andere manier te exploiteren? Kijkt u dan op de website Huren op stations van NS Stations. Daar vindt u informatie over beschikbare ruimten en contactinformatie.



Printen

Sluit dit menu