Tips voor een dagje uit
Tips en ideeën voor een dagje uit
Eropuit.nl is dé website voor uittips in Nederland. Op eropuit.nl vindt u de meeste, leukste en verrassendste tips voor een dagje uit. Of u nu met uw partner, uw gezin of met vrienden gaat. Naar een attractiepark, dierentuin, winkelen of naar een museum. Eropuit.nl brengt u op ideeën en vindt wat bij u past.
Op stap met de kids
Op eropuit.nl vindt u de leukste evenementen, attracties, dierenparken, musea, tentoonstellingen en activiteiten om met de kids naar toe te gaan.
Sportief dagje uit
Alle NS wandeltochten zijn ook te vinden op eropuit.nl. Dus ook voor uw favoriete sportieve dagje uit, kunt u terecht op eropuit.nl/wandelen.
Extra voordeel voor treinreizigers
Op eropuit.nl vindt u talloze interessante aanbiedingen en kortingen op attracties en uitjes. Op een aparte pagina staan alle actuele aanbiedingen overzichtelijk bij elkaar. Zo wordt een dagje uit wel heel voordelig!
Zie ook:
Heerlijk wandelen in de stad en in de natuur
Goed bericht voor wandelaars die alle 46 NS-wandeltochten al gelopen hebben. De populaire reeks, wandelen van station naar station via mooie langeafstandswandelpaden, is ook dit jaar weer vernieuwd.
Ook voor seizoen 2013-2014 heeft de Stichting Wandelnet in samenwerking met de Nederlandse Spoorwegen weer vier nieuwe NS-wandeltochten ontwikkeld.
- Drentsche Aa:
Begin en eindpunt: station Assen. Loopafstand: 10 of 15 km.
Alles wat Drenthe zo bijzonder maakt, is in deze NS-wandeltocht verweven: diepjes, hunebedden, Kampsheide en Drentse boerderijen. - Den Haag
Begin- en eindpunt: station Den Haag Centraal. Loopfstand: 8 of 18 km.
Een prachtige wandelroute met heel veel variatie: dwars door chique Den Haag wandelt u naar de Scheveningse kust. Onderweg veel musea, prachtige stadspaleizen en karakteristieke winkeltjes. Maar ook prachtige parken. - Oostvaardersplassen
Beginstation: Almere Centrum. Het eindstation is station Almere Oostvaarders Loopafstand: 18 km (doordeweeks in te korten tot 9 km. Eventueel ook ommetje van nog geen 5 km).
Wandelen waar nog niet zo lang geleden de zee tekeer ging. De Oostvaardersplassen is een oergebied. Het gebied zelf is niet toegankelijk, maar lopend langs de rand ervan en vanuit het bezoekerscentrum heeft u een prachtig zicht op het gebied en alle bijzondere dieren die er leven.. - Texel (één- of tweedaagse wandeling)
Begin- en eindstation: station Den Helder. Loopafstand op dag 1 ('t Horntje naar De Koog) is 21,5 km. Op dag 2 (De Koog naar de noordkant van het eiland of het dorp De Cocksdorp) resp. 17 of 19 km.
Texel is een eiland van ruimte, rust en veel natuur. Het eiland is erg afwisselend, strand, duinen, bos, heide, polder en Hoge-Berg-gebied. Texel is ook een echt vogeleiland.
De routebeschrijvingen zijn gratis te downloaden via
www.eropuit.nl/wandelen.
Zie ook:
Eropuit.nl
De site met de meeste uittips van Nederland