Nieuwe producten in 2012
Worden alle abonnementen die ik nu gebruik van NS Zakelijk in 2012 vervangen door nieuwe producten gebaseerd op in- en uitchecken met de NS-Business Card? Wij willen helemaal niet in- en uitchecken.
Ja, in 2012 zullen alle zakelijke abonnementen inderdaad vervangen worden en gebaseerd zijn op in- en uitchecken. Zodra de poortjes op de stations gesloten worden, kunt u niet meer met papieren kaartjes of uw huidige abonnement reizen.
Hoe zien de nieuwe producten eruit? Wat zijn de voordelen t.o.v. de huidige producten?
Op het moment dat de nieuwe abonnementen geïntroduceerd worden, zullen wij u tijdig informeren. Als u eerder al vragen heeft, kunt u terecht bij uw accountmanager.
Kunnen mijn medewerkers met de nieuwe producten straks gebruik maken van alle OV-mogelijkheden? Hoe werkt dat dan? Ik hoef toch niet meer dan 1x in- en uit te checken?
Op het moment dat de nieuwe abonnementen geïntroduceerd worden, zullen wij u tijdig informeren. Als u eerder al vragen heeft, kunt u terecht bij uw accountmanager.
Wat zijn de consequenties als mijn medewerker per ongeluk vergeet uit te checken? Hoe kan dat ongedaan gemaakt worden?
Als een medewerker vergeet uit te checken kan hij dit alsnog doen op dezelfde dag tot 04.00 uur. Wil hij gelijk daarna weer inchecken voor een volgende rit, dan kan dit na 3 minuten wachttijd. Als hij niet uitcheckt, wordt een correctietarief in rekening gebracht.
Ik ben MKB’er of ZZP’er en heb een NS-Business Card, maar ik check niet in en uit en wil dat eigenlijk ook niet. Kan ik niet gewoon vooraf blijven boeken in 2012?
In 2012 zullen alle zakelijke abonnementen vervangen worden en gebaseerd zijn op check-in/check-uit, net zoals dat in de particuliere markt het geval is voor de OV-chipkaart. Zodra de poortjes op de stations gesloten worden, kunt u niet meer met papieren kaartjes of uw huidige abonnement reizen. U wordt hierover tijdig geïnformeerd door NS.