Chanson Veenendaal
Inbegrepen
-
Dagretour Daluren Veenendaal
-
Entree Chanson Theaterconcert
-
Te koop t/m 8 mei en geldig op 8 mei 2026
Chanson: een hommage aan het Franse levenslied!
Na het grote succes vorig seizoen is het theaterconcert Chanson vanaf april 2026 opnieuw te zien, ook in De Basiliekin Veenendaal. Op een sfeervol uitgelicht podium brengen topvocalisten en dito muzikanten een wervelende ode aan het chanson. Filip Jordens (als Jacques Brel), Dan Menasche (Charles Aznavour), Janneke Elisabeth (Édith Piaf) en presentator-regisseur Marc Forno geven stem aan de melancholie, kracht en poëzie van iconische chansons als Ne me quitte pas, La Bohème, Milord, Amsterdam en La vie en rose. Onder leiding van Hans Voerman speelt een ensemble van negentien musici de originele uitvoeringen, met accordeon, blazers, strijkers en piano. Presentator en regisseur Marc Forno neemt je mee op een bruisende muzikale wandeling door Parijs, met persoonlijke verhalen en een filmische collage van Franse muziekgeschiedenis. Gegarandeerd kippenvel, vrolijke energie en… misschien zelfs een traan van ontroering? Bestel je tickets nu!
Deze aanbieding is geldig voor een ticket in Veenendaal. Wil je liever naar Chanson in een andere stad op een andere datum? Bekijk dan hier alle locaties in Spoordeelwinkel.
Bestellen
p.p. vanaf
€48,50Theaterdata
Beschikbare rangen om te boeken: 1e rang en 2e rang.
De Basiliek- Veenendaal
vrijdag 8 mei 2026 19:30 uur
Boek de aanbieding en reserveer je bezoek
Volg deze stappen om een reservering te plaatsen:
- Selecteer de dag en het aantal tickets dat je wilt bestellen.
- Check op Eventim.nl - DE ticketshop van Nederland of er op de dag en tijd van jouw voorkeur nog kaarten beschikbaar zijn voor het theaterconcert.
- Bekijk of er op jouw reistraject werkzaamheden aan het spoor zijn op de gewenste bezoekdatum.
- Koop vervolgens je tickets via deze pagina in de Spoordeelwinkel. Je ontvangt daarna, naast het e-ticket voor de trein, ook een voucher met een code.
- De code op de voucher vul je in bij het reserveren van jouw theaterticket via deze link
- Het is niet mogelijk om telefonisch te reserveren. Houd er bij het reserveren van de gewenste dag rekening mee dat het treinkaartje geldig is in de daluren.
- Neem je toegangskaart(en) geprint of digitaal mee op de dag van je bezoek. Treinkaartjes kun je ook laden in de NS-app.
Daluren
Je kunt met deze aanbieding elke dag reizen tijdens de daluren: van maandag t/m vrijdag vóór 6.30 uur, tussen 9.00 en 16.00 uur en na 18.30 uur. Op zaterdag, zondag en op feestdagen de hele dag. Je mag met een daluren treinkaartje alleen binnen die tijden in de trein zitten. Op weekdagen kun je dus bijvoorbeeld niet om 15.55 uur je reis starten en tijdens de spits in de trein blijven zitten.
Voorbereid op reis
Een goed voorbereide treinreis is fijn voor jezelf en je medereizigers. Tip: plan je reis in de NS-app en stel in dat je meldingen wil ontvangen over je geplande rit. Handig, want zo weet je door pushberichten meteen of je trein van een ander perron vertrekt, vertraging heeft, of uitvalt.
Voorwaarden
Praktische informatie
- Adres
-
De Basiliek
Wiltonstraat 563905 KW Veenendaal
- Website
- Chanson
- Hoe kom je er?
-
De Basiliek ligt op 10 minuten loopafstand van treinstation Veenendaal-De Klomp. Als je het station af loopt, sla je linksaf op de Veenendaalseweg. Of neem bus 380 (richting Amersfoort) vanaf treinstation Veenendaal Centrumen stap uit bij halte Wiltonstraat. Vanaf daar is het 3 minuten lopen.