Direct naar hoofdinhoud

Hoofdnavigatie

Regiodirectie Zuid stelt zich voor

Onder aanvoering van de regiodirecteur staat een team van specialisten klaar, om samen te werken aan betere bereikbaarheid in de regio. Graag stelt het regioteam Zuid zich voor.


Regiodirecteur Zuid

Zorgen dat wensen en uitdagingen van zowel reizigers als onze partners waarheid kunnen worden. Als Regiodirecteur ben je dagelijks samen met je team bezig om te verbinden, te innoveren en te inspireren. Meer en snellere treinen, stations van wereldklasse en verdere innovaties in de deur-tot-deurreis niet alleen ambities laten zijn, maar zorgen voor tastbare resultaten. Voor de reiziger van nu, en in de toekomst. 

Magdalena Piotrowska

Regiodirecteur Zuid
Magdalena.Piotrowska@ns.nl

Secretariaat

Aline Wouters

Directiesecretaresse
Aline.Wouters@ns.nl
088 671 41 63

Woordvoering & Public Relations

De NS is een bedrijf midden in de maatschappij en waar iedereen een mening over heeft. Daarom zoeken wij de contact met de buitenwereld. Door te vertellen over NS en te laten zien wat we doen. Door actief te communiceren over bijvoorbeeld de dienstregeling en stationsverbouwingen, zichtbaar te zijn bij grote evenementen en reactief en pro-actiefmedia te woord te staan. 

Arno Leblanc

Woordvoerding & PR
Arno.Leblanc@ns.nl

Willemijn Weinands

Woordvoerding & PR
Willemijn.Weinands@ns.nl

Public Affairs Management

Als Public Affairs Manager zijn we de eerste contactpersoon voor gemeente, provincie, regionale belangenorganisaties en andere vervoerders. We zijn met de regionale stakeholders in gesprek om vanuit gemeenschappelijk belang te werken aan een goede bereikbaarheid van heel Nederland. Zodat de reizigers comfortabel van deur tot deur kunnen reizen. Het gemeenschappelijk resultaat heeft impact op hoe mensen wonen, werken en reizen in de komende decennia.

Wil Joosten

Public Affairs Manager voor de provincies Zeeland en Noord-Brabant
Wil.Joosten@ns.nl

Floor van Kreij

Public Affairs Manager voor de Provincie Zuid-Holland
Floor.vanKreij@ns.nl 

Robert Kreijns

Public Affairs Manager voor de Provincie Limburg
Robert.Kreijns@ns.nl

Mobiliteitsontwikkeling

Als Mobiliteitsontwikkelaar help je met je inhoudelijke expertise regionale overheden bij hun mobiliteitsuitdagingen. Je kijkt integraal en koppelt mobiliteit onder andere aan ruimtelijke ordening. Je stimuleert de ontwikkeling van stations als multimodale hubs. Je zet verschillende vervoersmodaliteiten en MaaS concepten in. Denk aan deelauto’s, zelfrijdende busjes of e-bikes die je naar het dichtstbijzijnde station brengen, waarbij de insteek is om samen met de diverse stakeholders proefondervindelijk met de reizigers uit te vinden welke oplossingen daadwerkelijk gaan bijdragen aan de gewenste verandering in mobiliteit.

Mariska Slots

Mobiliteitsontwikkelaar voor de Regio Zuid (Limburg, Noord-Brabant, Zeeland)
Mariska.Slots@ns.nl

Nick Verveen

Mobiliteitsontwikkelaar voor de Regio Randstad Zuid (Zuid-Holland)
Nick.Verveen@ns.nl