Direct naar hoofdinhoud

Hoofdnavigatie

NS in de provincie Noord-Holland

Noord-Holland krijgt de komende jaren te maken met behoorlijke mobiliteitsvraagstukken: van het doortrekken van de Noord-Zuidlijn tot Buitenpoort Wormerveer, van het verbeteren van de Kennemerlijn tot de ontwikkeling van de Gooicorridor. "Wat is de slimste manier om woningen te bouwen, stations én omgeving verder duurzaam te ontwikkelen, meer mensen buiten de spits te laten reizen en hun reis van deur tot deur te versimpelen? Het antwoord op die vragen vinden we alleen maar samen. Namens NS stel ik daar kennis, menskracht en middelen voor beschikbaar. De kansen zijn er, de ambitie ook. Aan de slag!", aldus Irma Winkenius, Regiodirecteur NS.


Meer weten? Neem contact met ons op!

Niels Herber

Public Affairs manager Noord-Holland ten zuiden van Noordzeekanaal 
Niels.Herber@ns.nl

Rene Windhouwer

Public Affairs manager Noord-Holland ten noorden van Noordzeekanaal
Rene.Windhouwer@ns.nl

Carola Belderbos

Woordvoerder/PR-manager Noord-Holland
Carola.Belderbos@ns.nl

Mark Sloothaak

Mobiliteitsontwikkelaar Noord-Holland
Mark.Sloothaak@ns.nl

Gooi- & Vechtstreek

Sarah Koiter

Public Affairs manager Gooi- en Vechtstreek
Sarah.Koiter@ns.nl

Elvira van der Vis

Woordvoerder/PR-manager Gooi- en Vechtstreek
Elvira.vander.Vis@ns.nl 

Patricia van Wachtendonk

Mobiliteitsontwikkelaar Gooi- en Vechtstreek
Patricia.van.Wachtendonk@ns.nl