Direct naar hoofdinhoud

Hoofdnavigatie

Regiodirectie Randstad Noord stelt zich voor

Samen met de regiodirecteur staat een team van specialisten klaar om samen te werken aan betere bereikbaarheid in de regio. Graag stelt het regioteam Randstad Noord zich voor.


Regiodirecteur Randstad Noord

Irma Winkenius

Irma.Winkenius@ns.nl 

Secretariaat

Marjan Teeld 

Directiesecretaresse
Marjan.Teeld@ns.nl

Public Affairs

Niels Herber

Provincie Noord-Holland ten zuiden van Noordzeekanaal, waaronder Metropoolregio Amsterdam en Schiphol.
Niels.Herber@ns.nl

Sarah Köiter

Provincie Utrecht en Gooi- en Vechtstreek.
Sarah.Koiter@ns.nl

René Windhouwer

Provincie Flevoland en Provincie Noord-Holland ten noorden van het Noordzeekanaal.
Rene.Windhouwer@ns.nl
 

Mobiliteitsontwikkeling

Mark Sloothaak

Provincie Noord Holland, waaronder Metropoolregio Amsterdam en Schiphol.
Mark.Sloothaak@ns.nl

Patrica van Wachtendonk

Provincies Utrecht en Flevoland en Gooi- en Vechtstreek.
Patricia.vanWachtendonk@ns.nl
 

Woordvoering & Public Relations

Carola Belderbos

Provincie Noord-Holland, waaronder Metropoolregio Amsterdam en Schiphol.
Carola.Belderbos@ns.nl

Elvira van der Vis

Provincies Utrecht en Flevoland en Gooi- en Vechtstreek.
Elvira.vandervis@ns.nl